Wracamy do tematu Additive Manufacturing Europe 2016, ponieważ chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z wydarzenia. By zaspokoić waszą ciekawość publikujemy również krótki filmik. Pokazuje on efekt starań naszego zespołu, który zadbał o stworzenie przyciągającego uwagę stoiska. Mogliście, więc podziwiać wyjątkowe modele, zapoznać się z drukarkami Zortrax oraz napić się wyśmienitej kawy.

13568964_1037564739614492_1104004078396541821_o-768x602

Bez wytchnienia

Słyszeliście z pewnością o gwieździe naszego stoiska – drukarce 3D Zortrax M300. Te wszechstronne narzędzie pozwala drukować naprawdę duże modele, bez potrzeby dzielenia ich na mniejsze elementy i późniejszego składania. Niestety trudno powiedzieć to samo o naszym stoisku. Siedmioosobowa ekipa poświęciła 26 godzin na rozstawienie i rozłożenie konstrukcji ważącej w sumie 5 ton. Nie obeszłoby się jednak bez pomocy Floty Filmowej, która nie tylko stworzyła, ale także zajęła się koordynacją transportu i składania stoiska.

IMG_9051-min-768x512

Ilu ludzi trzeba by postawić na nogi bohatera?

Czterech. W szczególności, jeśli mówimy o naszym największym osiągnięciu modelarskim (zarówno pod względem rozmiarów, jak i jakości wykonania) – Superbohterze. Przyjechał on do amsterdamskiego centrum kongresowego RAI w „trumnie” specjalnie przygotowanej na jego potrzeby. Ustawienie ważącego 40 kilogramów i mierzącego 175 centymetrów gościa nie było łatwym zadaniem. Trochę to zajęło, jednak efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wykonany z Z-HIPS-u model stał się wisienką na targowym torcie.

IMG_8884-kopia-768x546

Starzy znajomi

Obok wszystkich nowopoznanych, miło było nam także gościć kolegów po fachu. Igo3D, 3D Print Como, Stampa 3D Crema czy Dynamism, by wymienić tylko kilku, którzy pojawiali się co rano na naszym stoisku by porozmawiać o prezentowanych produktach i skosztować świeżo mielonej kawy serwowanej przez naszego baristę.

IMG_9000-min-768x512-2

Zawsze czujni

Lubimy działać szybko i skutecznie, ale jeżeli sądzicie, że pracę rozpoczęliśmy dopiero po dotarciu na teren hali RAI, jesteście w błędzie. Pierwsze „spotkanie biznesowe” odbyło się jeszcze na pokładzie samolotu lecącego do Amsterdamu. Nasz zespół rozmawiając między sobą o druku 3D został zagadnięty przez grupę współpasażerów żywo zainteresowanych tematem. Jak się później okazało zmierzali oni w to samo miejsce. Na halę targową weszli wyposażeni już materiały promocyjne Zortrax.

Praca, praca i jeszcze raz praca

Nic dodać, nic ująć. W pełni przedstawia to ogrom zadania, jakim było uczestnictwo w targach AM Europe 2016. Miło jest być jednak tak rozchwytywanym. Miło było również porozmawiać osobiście z naszymi klientami i sprzedawcami. Część z was przychodziła do nas posłuchać, część po prostu pooglądać, innych przyciągały prezentacje. Nikt jednak nie odszedł ze stoiska z pustymi rękami. Przez trzy dni targów rozdaliśmy 1621 toreb wypełnionych informacjami na temat produktów Zortrax. Co najważniejsze, z Amsterdamu wróciliśmy pewniejsi siebie dzięki zaangażowaniu, jakie nam okazaliście. Dziękujemy!

0 komentarzy