Producent wielokrotnie nagradzanych drukarek 3D – Zortrax M200 –  zaprasza na swoje stoisko w Amsterdamie.

Additive Manufacturing Europe 2016 to najważniejsza w Europie impreza branżowa poświęcona technologiom przyrostowym oraz drukowi 3D. Targi odbywać się będą w Amsterdamie (Holandia) w dniach 28-30 czerwca 2016 r. Wydarzenie to gromadzi największych producentów m.in. drukarek 3D, ekspertów zajmujących się technologiami przyrostowymi oraz media i przedstawicieli biznesu. To właśnie w Amsterdamie zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania i innowacje związane z drukiem 3D a także sprawdzić je w praktyce, wziąć udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. W tym roku tematami przewodnimi targów będą ochrona zdrowia, motoryzacja oraz technologie związane z podbojem kosmosu.

CmBbvEfWYAIyl6V

Na imprezie tej rangi nie zabraknie również firmy Zortrax, producenta wielokrotnie nagradzanej, desktopowej drukarki 3D Zortrax M200, a także całego ekosystemu druku 3D, na który poza urządzeniem składają się również dedykowane materiały do druku oraz autorskie oprogramowanie Z-Suite, pozwalające w prosty sposób przygotować model 3D do procesu wydruku. Stoisko polskiej firmy trudno będzie przegapić. Gości przyciągać będą modele 3D wydrukowane w dużej skali.

Dokładny adres stoiska Zortrax na AME 2016 to: Europaplein 22,1078 GZ Amsterdam, Hala 4/5 RAI Amsterdam, stoisko numer: 400. W trakcie trwania targów eksperci i pracownicy Zortrax będą dostępni na spotkania biznesowe, można je umawiać poprzez formularz na stronie: https://zortrax.com/additive-manufacturing-europe-2016-in-amsterdam/. Targi będą otwarte dla zwiedzających w następujących terminach:

Wtorek, 28 czerwca, 9:30 do 17:30

Środa, 29 czerwca, 9:30 do 17:30

Czwartek, 30 czerwca, 9:30 do 16:00.

Więcej informacji na temat targów AME 2016 znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia: http://www.amshow-europe.com/

 

Komentarze są zamknięte.