Rafał Tomasiak- Prezes Zortrax otrzymał tytuł „Przedsiębiorcy Roku EY” w kategorii „Nowy Biznes”

EY Przedsiębiorca Roku to polska edycja konkursu organizowanego w 60 krajach świata, którego celem jest wyłonienie najlepszych przedsiębiorców i propagowanie ich osiągnięć.

CEO i założyciel firmy otrzymał tytuł Przedsiębiorcy Roku w kategorii „Nowy Biznes”, w konkursie organizowanym przez firmę doradczą EY.
Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla przedsiębiorców w Polsce, często nazywane „biznesowym Oscarem”.

Jury przyznające nagrodę w kategorii  „Nowy Biznes” kierowało się między innymi, takimi kryteriami jak przedsiębiorczość, wizja i strategia rozwoju firmy, konsekwentna realizacja celów, wyniki finansowe świadczące o stabilnym wzroście w dłuższym okresie, znaczenie eksportu oraz obecności kapitałowej na rynkach zagranicznych w podstawowej działalności firmy, innowacyjne stosowanie nowoczesnych technologii w podstawowej działalności firmy, działania mające na celu rozwój lokalnej społeczności oraz aktywne współuczestniczenie w jej życiu i wiele innych. Warunkiem koniecznym przyznania nagrody w kategorii „Nowy Biznes”, była również działalność na polskim rynku od dwóch do pięciu lat.

Opis konkursu za stroną https://przedsiebiorcaroku.pl/o-konkursie/#opis-konkursu. Więcej informacji na temat zasad konkursu, kryteriów wyboru kandydatów itp. znaleźć można na stronie https://przedsiebiorcaroku.pl/.

DSC_5375

Komentarze są zamknięte.