Nowoczesne biuro podkreśla innowacyjny charakter marki i pozwala utrzymać jej dalszy, dynamiczny rozwój.

Już 16 maja 2016 roku nastąpi otwarcie nowej siedziby głównej Zortrax w Olsztynie. Dedykowane pokoje do drukowania 3D, większa powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, przestronne powierzchnie magazynowe i spektakularny showroom – wszystko to w nowoczesnej aranżacji o wysmakowanym designie. Co istotne, architektura budynku doskonale oddaje innowacyjny charakter marki, stanowiąc połączenie industrializmu ze stylowym wzornictwem.

Od momentu powstania, Zortrax notuje błyskawiczny rozwój swojego biznesu. Firma nieustannie powiększa również swoje kadry o najwyższej klasy specjalistów, dlatego tak bardzo istotnym jest, aby zapewnić wszystkim jej pracownikom jak największy komfort pracy. Zortrax zamierza w tym roku zaprezentować i wprowadzić na rynek kolejne rozwiązania druku 3D, m.in. stąd potrzeba większej i bardziej reprezentacyjnej siedziby przedsiębiorstwa.

To bardzo ważny dzień w historii Zortrax. Chcieliśmy, aby nasza nowa siedziba stanowiła odzwierciedlenie wartości firmy – innowacyjności, jakości i dbałości o detale. Nowa, większa i nowocześniejsza siedziba pozwoli nam utrzymać trend dynamicznego rozwoju, powiększać zespół o nowych specjalistów i podkreślić naszą pozycję rynkową – powiedział Rafał Tomasiak, Prezes Zarządu Zortrax. Nie ukrywam również, że wraz z rozwojem naszej globalnej pozycji na rynku druku 3D, zaczęliśmy odczuwać potrzebę posiadania bardziej reprezentacyjnej siedziby. Nasz nowy budynek przy ul. Lubelskiej w Olsztynie w pełni odpowiada tym potrzebom.

Od dnia 16 maja 2016 roku, wszelką korespondencję należy kierować na adres:
Zortrax Spółka Akcyjna
Ul. Lubelska 34
10-409 Olsztyn

Zortrax S.A. pragnie również poinformować, że wszystkie pozostałe dane spółki, takie jak numer KRS, NIP oraz REGON, dotychczasowe numery telefonów oraz kont bankowy i adresy mailowe, nie ulegają zmianie. Partnerzy, klienci i wszystkie osoby zainteresowane, proszone są o aktualizację adresu spółki w posiadanych bazach kontaktowych.

Aktualny KRS do pobrania na stronie: http://zortrax.pl/firma/relacje-inwestorskie/dokumenty-korporacyjne/

Komentarze są zamknięte.