Drukarka 3D Zortrax M200 Plus zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie Dobry Wzór w kategorii Nowe Technologie, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Została również wyróżniona przez Ministra Kultury.

M200 Plus została nagrodzona 26 października za jej funkcjonalność, niezawodność oraz łatwość w obsłudze. Desktopowa drukarka 3D posiadająca możliwość łączności bezprzewodowej może być używana zarówno przez projektantów, jak i przedsiębiorców. Początkujący użytkownicy mogą korzystać z narzędzia zaraz po rozpakowaniu, natomiast farma wielu drukarek 3D Zortrax M200 Plus może być użyta do nieprzerwanego prototypowania na szeroką skalę.

ZORTRAX Dobry Wzór TreśćDodatkowo, drukarka 3D M200 Plus otrzymała wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas swojego przemówienia minister podkreślił, że rolą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest wspieranie tego co najlepsze w polskim wzornictwie.

Cieszymy się, z otrzymanej nagrody. Znalezienie się w tak prestiżowym gronie to dla nas prawdziwy zaszczyt. Zależy nam żeby nasze produkty charakteryzowały się niezawodnością, najwyższą jakością wykończenia oraz nietuzinkowym designem. Jeżeli dodatkowo są wykorzystywane przez projektantów i artystów oraz otwierają przed światem sztuki nowe drzwi, tym lepiej. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni. Jesteśmy dumni, że Instytut Wzornictwa Przemysłowego po raz kolejny docenił naszych projektantów – mówi Rafał Tomasiak, prezes firmy Zortrax.

ZORTRAX Dobry Wzór TreśćTo już kolejna wygrana Zortrax w konkursie organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W 2015 r. drukarka 3D Zortrax INVENTURE zwyciężyła w kategorii „Nowe Technologie” oraz otrzymała nagrodę specjalną przyznawaną przez Agencję Rozwoju Przemysłu dla najbardziej innowacyjnego polskiego produktu.

0 komentarzy