Naszym celem jest dostarczenie naszym użytkownikom wysokiej jakości, niezawodnych rozwiązań druku 3D, które pomogą przekształcić ich branże na lepsze. Dlatego nie siedzimy bezczynnie, ale nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i rozszerzaniem naszej oferty. Tym razem, skoncentrowaliśmy się na jednym z naszych dobrze znanych materiałów i postanowiliśmy zapewnić naszym użytkownikom jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o jego zastosowanie. Tym samym, przedstawiamy Z-HIPS w nowych kolorach.

Najbardziej charakterystycznymi cechami Z-HIPS są wytrzymałość, odporność na odkształcenia i wyjątkowa matowa struktura, która odbija światło, jednocześnie zmniejszając widoczność niedoskonałości. W praktyce oznacza to ograniczenie czasu spędzanego na obróbce modelu. Nasi użytkownicy mieli okazje przetestować właściwości materiału czarno na białym. Dosłownie, bo w skład pierwszej gamy wchodził biały, szary i czarny kolor.

hips-foto-min

Z-HIPS jest teraz dostępny w odważnych odcieniach, który uzupełniają pierwotne kolory, żeby zachęcić naszych użytkowników do drukowania wytrzymałych i wyjątkowych modeli. Szpule niebieskiego, zielonego, żółtego i czerwonego Z-HIPS są dostępne w dwóch rozmiarach, dedykowanych Zortrax M200 i M300.

Dzięki swoim właściwościom, Z-HIPS nadaje się idealnie do drukowania makiet architektonicznych, modeli o dużych, płaskich powierzchniach, prototypów części mechanicznych, produktów konsumenckich oraz obudów testowych, jak również końcowych na potrzeby produkcji niskonakładowej. Zastosowania tego materiału są liczne, jego matowa struktura znacznie skraca czas zwykle poświęcany na obróbkę modelu, a użycie jego nowych kolorów pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów. Nie zwlekaj, użyj czterech nowych odcieni, by wydrukować wysoce wytrzymały model w odważnych kolorach, który będzie dowodem Twojej pomysłowości.

Sprawdź ofertę Twojego lokalnego Resellera Zortrax na Z-HIPS we wszystkich siedmiu kolorach, dedykowanych serii M. Zyskaj wszystko to, co w Z-HIPS najlepsze w nowych, odważnych kolorach, odcieniach czerni i bieli albo połącz je ze sobą, wybór należy do Ciebie.

0 komentarzy