Pomimo używania wielu urządzeń i aplikacji, nadal każdy z nas ma swoje ulubione, bez których ciężko byłoby się obejść. Trudno jednak czasem oprzeć się wrażeniu, że mogłyby działać lepiej albo że brakuje im czegoś istotnego. W firmie Zortrax mamy tak samo. A ponieważ przykładamy dużą uwagę do Biblioteki Zortrax, staramy się ją bezustannie rozwijać i wspierać jej użytkowników. Zapraszamy zatem do zapoznania się z listą zmian, jakie wprowadziliśmy!

700x400_new_features_baner_zortrax

Twoje projekty należą do Ciebie

Wraz z aktualizacją Biblioteki dodajemy możliwość ograniczenia dostępu do wyświetlania projektów. Od teraz to Ty decydujesz, kto może zobaczyć Twoją pracę. Jeżeli nie chcesz dzielić się ze wszystkimi użytkownikami, stwórz po prostu link do strony modelu, który wyślesz wyłącznie wybranym. Co więcej, zostawiamy Tobie decyzję, w jaki sposób poinformujesz ich o publikacji projektu: za pomocą aplikacji lub e-maila. Wygenerowany link będzie aktywny tak długo, jak sobie życzysz.

2016-08-18_124010

Nie przegap niczego

Profile użytkowników zostały rozszerzone o nowe funkcje. Dzięki możliwości dodania odnośników do portali społecznościowych, komunikacja stała się jeszcze łatwiejsza. Od tej pory możesz również obserwować profile użytkowników, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz publikacji nowości. Wraz z aktualizacją pojawia się także opcja załączenia plików źródłowych projektów. Grupowanie modeli w kolekcje ułatwi natomiast pracę tym, którzy publikują obszerniejsze i bardziej skomplikowane projekty.

2016-08-18_123106

Szybszy dostęp do danych

Dla Waszej wygody wyszukiwarka zyskała opcję wyświetlania projektów na podstawie nazwy autora. Dodawanie głównej grafiki modelu odbywa się obecnie również za pomocą przeciągnięcia pliku do okna przeglądarki. Na koniec, zmieniliśmy sposób wyświetlania licencji projektu, od teraz prezentowana będzie w wyskakującym okienku.

2016-08-18_123756

Zapoznaj się z kompletną listą zmian w Bibliotece Zortrax:

– dodanie możliwości podpięcia portali społecznościowych do strony profilowej

– licencje projektów wyświetlane w wyskakującym okienku

– dodanie możliwości tworzenia linków do prywatnych profilów

– dodanie daty wygaśnięcia linku wiodącego do projektu

– dodanie możliwości przesłania wygenerowanego linku za pomocą poczty e-mail

– dodanie możliwości dodania plików źródłowych do strony projektu

– dodanie możliwości wyszukiwania projektów według autora

– dodanie możliwości tworzenia i obserwowania kolekcji projektów

– dodanie możliwości dodania obrazka projektu poprzez przeciągnięcie

– poprawiono drobne usterki przy wyświetlaniu niektórych elementów

0 komentarzy