Od początku swojej działalności firma Zortrax przykłada ogromną wagę do tego, aby dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości. Nasze drukarki 3D są doceniane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wyróżnienia ze strony specjalistów branżowych oraz recenzje jednoznacznie pokazują, że nasze pierwsze urządzenie – Zortrax M200 jest jedną z najbardziej niezawodnych drukarek 3D na świecie. Innowacyjność, niezawodność, solidność stały się znakiem rozpoznawczym marki Zortrax. Po spektakularnym sukcesie naszego pierwszego urządzenia postanowiliśmy nadal rozwijać portfolio produktowe o nowe, innowacyjne rozwiązania, czego przykładem jest Zortrax Inventure. Jest to jedyna na świecie desktopowa drukarka 3D, drukująca jednocześnie z materiału bazowego opartego na ABS (Z-ULTRAT Plus) oraz z rozpuszczalnego materiału podporowego, idealnie z nim współpracującego. Jednocześnie posiada ona wszystkie cechy profesjonalnej drukarki przemysłowej,  takie jak zamknięta i podgrzewana komora.

Produkcja tak innowacyjnego materiału podporowego jest złożonym procesem chemicznym wymagającym wielu polimeryzacji poszczególnych składników w bardzo rygorystycznych warunkach, gdzie ewentualne odchyły temperatury, ciśnienia oraz sterylności urządzeń, nawet o minimalne wartości powodują zakończenie całego procesu niepowodzeniem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów i obsługi Klienta, nie możemy dopuścić do sytuacji niedoboru materiału podporowego, który jest jednym z głównych składników ekosystemu w Zortrax Inventure. Dlatego też rozbudowaliśmy całą linię produkcyjną oraz przystosowaliśmy zupełnie nową halę, zaopatrując ją w najwyższej klasy systemy filtrów, zasilania oraz wentylacji.

Zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego zainteresowania Zortrax Inventure dlatego też chcemy zapewnić, że produkt będzie ogólnie dostępny w momencie, gdy będziemy dysponowali rozpuszczalnym materiałem podporowym, w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu rynkowemu.

Przypominamy o możliwości otrzymania zwrotu wpłaty w ramach pre-order, z zachowaniem możliwości złożenia zamówienia na tych samych warunkach, już po premierze produktu. W celu dokonania zwrotu prosimy o kontakt z podmiotem, u którego pre-order został złożony.

Wdrożone przez nas usprawnienia w procesie produkcji materiału podporowego zaowocują wprowadzeniem na rynek niezawodnego produktu.

Komentarze są zamknięte.